הר ברכה > דיור ובניה

דיור ובניה

פרויקט בנייה חדש יוצא לדרך: צורים
כל הפרטים בפניםצורים

"עוד אבנך ונבנית בתולת ישראל"

אנו זוכים להגשים במו ידינו את נבואת ירמיהו ולבנות את הארץ . הר ברכה הוא הישוב היחידי בארץ שהוא יזם בניה בעצמו.  עובדה המוזילה בצורה משמעותית מאוד את מחירי הדיור. בשעה שהרוחות ברחבי הארץ סוערות סביב דיור בר השגה, בהר ברכה הדיור הוא אכן בר השגה, גם לזוגות צעירים ולמי שאין ברשותו הון עצמי כפי שנדרש במקומות אחרים. השכירות בישוב אף היא נמוכה בהרבה מהמקובל בעיר.

דירות למכירה:

פרויקט צורים- שלב ב':

פרויקט חדש שכעת בשיווק ויכלול 4 בניינים נוספים של סה"כ 80 יח"ד. הפרויקט יבנה בחלקו הצפוני של הישוב ויצפה לעמק צורים והרי צפון השומרון. הפרויקט מציע דירות 5 חדרים מרווחות עם גינה או מרפסות סוכה ודירות פנטהאוז ענקיות של 7.5 חדרים.

גודל הדירות בפרוייקט נע בין 125 מ"ר ל-186 מ"ר. מחירי הדירות נעים בין 553,000 ש"ח – לדירה של 125 מ"ר,  ועד ל- 906,000 ש"ח  לדירת פנטהאוז בגודל 186 מ"ר עם מרפסת ענקית!

שיווק הדירות כבר נתחיל ומשפחות כבר נרשמו, צפי אכלוס עוד כשנתיים וחצי.

לפרטים נוספים: www.tzurim2.co.il

ב"ה בימים אלה מסתיימת בניית שלב א בפרויקט צורים שכולל שכונה של 54 דירות, בשלושה בניינים.  השכונה משקיפה על הנוף המרהיב של עמק צורים והרי השומרון, והדירות בה גדולות ומרווחות.

מועד משוער לכניסה לבתים: בעוד חצי שנה.

דירות להשכרה:

"מעלה החמישה": דירות קטנות חדשות לזוגות צעירים

בשנים האחרונות התחדשנו בפרויקט בניה חדש של 5 בניינים המיועדים לשכירות של סטודנטים ואברכי הישיבה. הבנינים בני שלוש קומות, ובכל בנין 12 דירות. גודל דירה בשכונה זו: 48 מ"ר. הן מוארות, משקיפות לנוף מרהיב ויש בהן שני חדרי שינה, מטבח וסלון.

בנוסף ניתן לשכור דירות קטנות בשכונת 'עלי שור',  בשכונה זו הדירות הינן 'דו על דו': זוג בתים ומעליו זוג בתים נוסף.

לפרטים נוספים ולשכירת דירה, תוכלו להתקשר לרכז הקליטה הרב יזהר אשור 052-8319977

מצפה שלם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים